wtorek, 21 marca 2017

Oświadczenie ws. akcji "Kolorowa Tolerancja"

W związku z informacjami dotyczącymi kolejnej edycji akcji p.t. "Kolorowa Tolerancja" promowanej m.in. przez władze Łodzi oraz Centrum Dialogu im. Marka Edelmana wyrażamy sprzeciw wobec wciągania młodzieży szkolnej w zajęcia propagujące skrajnie lewicową ideologię. Kształtowanie u młodych ludzi opacznego rozumienia tolerancji jako wymuszonej akceptacji dla postaw, z którymi niejednokrotnie oni i ich rodziny głęboko się nie zgadzają, stanowi destrukcyjne oddziaływanie wychowawcze. W przestrzeni publicznej hasło tolerancji współcześnie pojawia się bowiem najczęściej wraz z terrorem uprawianym przez organizacje homoseksualistów wobec większości.

     W Łodzi trwa sprawa sądowa wytoczona przez lewicowych aktywistów drukarzowi, który odmówił drukowania baneru organizacji homoseksualistów. To jaskrawy przykład, że hasła tolerancji stanowią narzędzie do pozbawiania wolności do działania zgodnie z własnym sumieniem ukształtowanym według innego niż lewacki wzorca. Akcja "Kolorowa tolerancja" jest "praniem mózgu" młodych ludzi tak, aby w przyszłości byli bardziej podatni na hasła homoterroryzmu.
Nie sposób nie zauważyć bezradności służb miejskich wobec nielegalnych graficiarzy, niszczących elewacje budynków. W miejsce powodowanej lewicową ideologią akcji "Kolorowa Tolerancja" oczekujemy od władz Łodzi informacji o sukcesach w walce z wandalami dewastującymi łódzkie budynki.


Jan Waliszewski – Klub imienia Romana Dmowskiego,

Kamil Klimczak – Klub imienia Romana Dmowskiego,

Jan Szałowski – Unia Polityki Realnej

1 komentarz:

  1. Lewicowcy mają tyle wspólnego z tolerancją, ile Armia Czerwona z rozpowszechnianiem pokoju.

    OdpowiedzUsuń