piątek, 15 listopada 2013

Kongres Ruchu Narodowego w Łodzi


Serdecznie zapraszamy na I Łódzki Kongres Ruchu Narodowego, który odbędzie się 29 listopada 2013 roku w sali kinowej przy ulicy Tuwima 34. Rozpoczęcie spotkania planowane jest na godzinę 18:00. Wstęp na wydarzenie jest wolny. Łódzkie środowiska narodowo-patriotyczne po raz pierwszy organizują na terenie województwa kongres regionalnych struktur Ruchu Narodowego. Spotkanie zapowiada się niezwykle ciekawie, z powodu wielu nadchodzących akcji.
W programie zaplanowano między innymi :

- Sprawozdanie z tegorocznego Marszu Niepodległości. W ubiegłych latach Marsz Niepodległości wywoływał wiele kontrowersji. W 2011r. doszło do blokady pochodu przez niemieckich bojówkarzy z antify, natomiast w zeszłym roku skandalicznie zachowywały się służby mundurowe. Na temat tegorocznego Marszu Niepodległości kilka słów opowie członek Ruchu Narodowego Maciej Migus. Dodatkowo wyświetlony zostanie film dotyczący wydarzenia. 

- Referendum w sprawie startu Ruchu Narodowego w wyborach. Kwestia, która ostatniego czasu wywołuje wiele komentarzy w rożnych środowiskach. Sprawa niezwykle ciekawa, ponieważ wbrew informacjom mediów, wynik nie jest przesądzony. Samo referendum może okazać się również wydarzeniem historycznym, ponieważ może dać początek istnienia nowej partii.

- Prezentacja struktur Ruchu Narodowego. W plan kongresu wpisane jest również przedstawienie organizacji wchodzących w skład tworzącego się Ruchu Narodowego. Szczegółowo zostanie opisana każda z nich oraz działalność jaką prowadzi. Jeśli ktoś do tej pory nie zaznajomił się z łódzkimi strukturami, warto przyjść i nadrobić zaległości. 

- Plan Antykomuny – Jak co roku w Łodzi odbywa się szeroko zakrojona akcja Antykomuna, związana z rocznicą wprowadzenia stanu wojennego. Nadchodzące wydarzenie zapowiada się szczególnie, ponieważ obejmuje cały tydzień antykomunistyczny. W jego skład będą wchodzić m.in.: marsz Idzie Antykomuna, koncert Gra Antykomuna, projekcje filmu oraz prelekcja, a także wiele innych atrakcji. Więcej szczegółów dotyczących akcji będzie można poznać podczas I Łódzkiego Kongresu Ruchu Narodowego.

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych ideą narodową na I Łódzki Kongres Ruchu Narodowego. Warto być z nami w tak ważnej i historycznej chwili !

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz