piątek, 15 lutego 2019

Spotkanie "Polskie rolnictwo AD 2019"


Klub Edukacji Społecznej ProPolonia oraz Klub imienia Romana Dmowskiego zapraszają na spotkanie "Polskie rolnictwo AD 2019".

Prelegentem będzie przewodniczący Związku Rolników, Przedsiębiorców i Konsumentów Andrzej Prochoń, który opowie o sytuacji polskiego rolnictwa oraz przyczynach głośnych w ostatnich tygodniach protestów rolników z różnych branż.


Spotkanie odbędzie się w czwartek 21 lutego o godz. 18:00 w Klubie Przejazd 34 (Łódź, ul. Tuwima 34, budynek Stowarzyszenia Robotników Chrześcijańskich).

8 komentarzy:

 1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo fajnie, że takie spotkania mają miejsce gdyż jestem przekonany że rolnikom należą się godziwe warunki pracy. Ja raz na tego typu spotkaniu dowiedziałem się od kolegi rolnika, że stosuje on https://www.syngenta.pl/uprawy/zboza/axial-50-ec jako doskonały środek na zwalczanie miotły zbożowej.

  OdpowiedzUsuń
 3. Przede wszystkim rynek zbytu towarów za ceny sporo wyższe niż inwestowane kwoty, koniec z tym że rolnik więcej dokłada niż odbiera, musi przez to się wspomagać kredytami http://rolfin.pl/ a zero wynagrodzenia za ciężką pracę nie otrzymuje.

  OdpowiedzUsuń
 4. Też popieram takie spotkania. Rolnicy muszą walczyć o swoje. A skoro jesteśmy już w temacie, to jakie nawozy do warzyw polecacie? Czy https://www.syngenta.pl/uprawy/warzywa/boxer-800-ec to dobry wybór?

  OdpowiedzUsuń
 5. Też jestem tego zdania że takie właśnie spotkania są niezbędne dla rolników. Ja w zeszłym roku otrzymałam w darowiznie gospodarkę i ucze się, na takie spotkania bym chętnie się zgłosiła. Czytam o uprawach zbóż http://www.start.gniezno.pl/jakie-zabiegi-wykonuje-sie-na-polach-w-maju/ wszystko co związane z rolnictwem.

  OdpowiedzUsuń
 6. Osobiście nie miałem jeszcze okazji aby brać udział w takich spotkaniach, ale moim zdaniem dobrze, że one się odbywają. W sumie najczęściej z tego co widziałem to ostatnio również sieje się zboże. Dla mnie świetnie także napisano o zbożu w https://naszarola.pl/jak-uprawiac-zboza-w-suchych-warunkach/ i myślę, że warto jest zwrócić na to uwagę.

  OdpowiedzUsuń
 7. Faktycznie bardzo ciekawie napisane. Czekam na więcej.

  OdpowiedzUsuń