poniedziałek, 7 grudnia 2015

Spotkanie autorskie z Sebastianem Rybarczykiem - "Najtajniejsza broń wywiadu"


Klub imienia Romana Dmowskiego zaprasza na spotkanie autorskie z Sebastianem Rybarczykiem, promujące jego najnowszą książkę - "Najtajniejsza broń wywiadu" - które odbędzie się 15 grudnia o 17:30 w sali konferencyjnej Parku Kulturowego Miasto Tkaczy w Zgierzu (ul. Rembowskiego 1).

Dlaczego Ernest Hemingway pomagał komunistycznemu wywiadowi? Który minister rządu Jej Królewskiej Mości dzielił kochankę z sowieckim szpiegiem? Czy miłość do kałasznikowa może przyćmić inne uczucia?
Szantaż, zdrada, wielkie pieniądze. Nieposkromione żądze skorumpowanych urzędników. Politycy wpadający w sidła służb specjalnych i oszukani idealiści lądujący w objęciach podstawionych piękności. Spektakularne akcje wywiadów. 

Piętnaście opowieści ujawniających sensacyjne wątki historii, o których czytaliście na pierwszych stronach gazet; zdemaskowanie największego kreta w historii 

CIA - Aldricha Amesa, romantyczne początki kariery Kima Philbiego - najskuteczniejszego szpiega sowieckiego, historia „piątki z Cambridge”. Materiał na serial wszech czasów.

To nie fantazja, te historie wydarzyły się naprawdę. Jeśli musisz wcześnie wstać do pracy, nie rozpoczynaj tej książki. Nie pozwoli Ci zasnąć!

Wstęp wolny!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz